Rockstar Games je na službenom X profilu objavio kako odgađa izlazak jednog od svojih najvećih projekata iz serijala Grand Theft Auto. Da, dobro ste pročitali Grand Theft Auto VI je odgođen te ga nećemo igrati 26. svibnja 2026., već će novi datum biti 19. studenog. Reakcije su u komentarima trenutačno dosta smirene i većina ljudi dijeli memove vezane za sam izlazak, ali sigurni smo i kako će ova vijest biti glavna tema idućih nekoliko tjedana. Tim Rockstara ispričao se svima i zahvalio na potpori i strpljenu, a kako kažu dodatno vrijeme iskoristit će za dodatnu poliranje kako bi sam izlazak prošao što je bolje moguće.
Slični članci
GTA 6 dobiva veliku marketinšku kampanju ovog ljeta
Jurke
Grand Theft Auto VI najvjerojatnije neće biti odgođen
Profesor Jakov
GTA VI u zaostatku s razvojem
mpx
Uskoro kreće GTA VI marketinška kampanja?
mpx
Rockstar teasea novo ljetno ažuriranje za Grand Theft Auto Online!
Jurke
Procjenjuje se da je na razvoj Grand Theft Auto VI već potrošeno više od milijardu dolara
Jurke
Grand Theft Auto VI mogao bi koštati 80 dolara!
Jurke
U Grand Theft Auto VI neće biti plaćenih reklama
Profesor Jakov
Take-Two Interactive pod pritiskom zbog lansiranja GTA VI
Jurke
Loš GTA klon stiže na PlayStation 5 i Xbox Series X/S!
mpx