Tvrtka Epic Games najavila je gašenje nekoliko modova u igri Fortnite, priznajući da neki od njih nisu uspjeli zadržati dovoljno velik broj igrača. Rocket Racing bit će biti uklonjen u listopadu 2026. godine sa svim mapama. Questovi za ovaj mod nestat će već idući tjedan, a novih nagrada više neće biti. Ranije, već 16. travnja 2026., iz igre odlaze i modovi Ballistic te Festival Battle Stage. Igrači ih mogu igrati još kratko vrijeme prije gašenja, nakon čega više neće biti dostupni. Unatoč gašenju ovih modova, Epic Games ističe da će i dalje razvijati druge dijelove igre, uključujući glazbene modove i alate za kreatore. Novi alati u UEFN-u omogućit će developerima izradu vlastitih racing i FPS iskustava.
Slični članci
Nova sezona Fortnitea stiže 6. lipnja!
Jurke
Epic Games najavio moguću suradnju Fortnitea i GOALS-a
Jurke
Fortnite se vratio na App Store
IcA
Fortnite ponovno dostupan na App Storeu širom svijeta!
Jurke
Koreograf *NSYNC-a tuži Sony zbog plesa iz Deadpoola i Fortnitea
Jurke
Najpoznatiji zečevi u videoigrama
IcA
Epic Games otpušta preko 1000 zaposlenika: Veliki potres u industriji
Orion
Nakon godina izbivanja, jedna od najvećih igara opet je dostupna na Google Play Storeu!
Jurke
Fortnite teaser otkrio nove skinove! Sprema li se najneobičniji crossover dosad?
Jurke
Luna Abyss pucačina iz prvog lica koja kombinira najbolje elemente nekoliko različituh žanrova
mr Virus